۱۴ استاندار جدید ۲۰ آبان به هیات دولت معرفی می‌شوند

۱۴ استاندار جدید ۲۰ آبان به هیات دولت معرفی می‌شوندبه گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز (شنبه ۱۹ آبان) در حاشیه نشست با استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به محتوای این نشست اظهار کرد: در جلسه امروز با استانداران، معاونان سیاسی و اقتصادی، موضوع معطوف به تحلیل شرایط اقتصادی، نوع همکاری‌ها، توانمندی‌ها و ظرفیت‌هایی که استان‌های ما در این شرایط می‌توانند داشته باشند، بود.

وی ادامه داد: در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی و وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند تا شرایط را توضیح دهند و خواسته‌ها و توقعاتشان را بگویند. استانداران نظرات و مشکلات و راه حل‌هایی که می‌توانند با آن ظرفیت‌های اقتصادی را فعال کنند مطرح کردند و جمع بندی خوبی هم انجام شد.

وزیر کشور تاکید کرد: همچنین ١٤  تن از استانداران مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان را در جمع مان داشتیم که امروز به نوعی جلسه خداحافظی با آنان بود که برای آنها  آرزوی توفیق و خدمت بیشتر به نظام جمهوری اسلامی را داریم.

وزیر کشور در پایان اظهار کرد: برای جایگزینی ١٤ استاندار بازنشسته، گزینه‌هایی را آماده داریم و تا روز یکشنبه آنها را به دولت می بریم، ولی اگر این روند ادامه پیدا کند، برای استان‌ها سرپرست منصوب خواهیم کرد.

منبع: همشهری آنلاین / اجتماع

Leave a Reply