پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به کارآفرینان زن

پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به کارآفرینان زن


پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به کارآفرینان زن

اجتماع > اجتماعی – همشهری‌آنلاین:
مدیر شعب بانک توسعه و تعاون استان تهران گفت: صندوق توسعه ملی در راستا حمایت از زنان سرپرست خانوار به کارآفرینانی که دارای طرح توجیهی هستند، سقف تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۵ ساله ارایه می‌دهد.

محمد شیخ حسینی، مدیر شعب بانک توسعه و تعاون استان تهران با تاکید بر این‌که به طور قطع وزارت کار حامی زنان سرپرست خانوار خواهد بود، گفت: از مسئولان درخواست می‌کنم در زمینه‌های مختلف از نیاز تولیدکنندگان و کارآفرینان مطلع شوند؛ چراکه می‌توانند در جهت حل آن اقدام کنند.

مدیر شعب بانک توسعه و تعاون استان تهران اضافه کرد: مسئولان و دستگاه‌های اجراکننده متولی می‌توانند در حوزه تسهیلات بانکی و حمایت‌های دولتی دلگرمی خوبی برای تولیدکنندگان و تولیدات آنها باشند.

محمد شيخ حسيني گفت: ما بخش تخصصی بانک تعاون هستیم. بانک توسعه تعاون یک رسالت اجتماعی دارد و این در حالی است که تولیدکنندگان توانسته اند از تسهیلات ارزان قیمت ما در حوزه اشتغال پایدار روستایی و فراگیر استفاده کنند.

شیخ حسینی با بیان این‌که صندوق توسعه ملی در حوزه اعتبارت برای اشتغال فراگیر و روستایی در کنار تولیدکنندگان است، گفت: ما در کنار کارآفرینانی که در حوزه زنان سرپرست خانوار به خصوص در حوزه مشاغل خانگی طرح ها و پروژه های توجیهی دارند، هستیم.

منبع: همشهری آنلاین / اجتماع

Leave a Reply